Poylin Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin Akülü & ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 17/09/2016

Tekerlekli Sandalye Bildiri

15.07.2016 tarihinde ü ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 20/07/2016

Tekerlekli Sandalye Arama Motoru

(function() { var cx ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 23/03/2015

Blandino

Blandino Marka Akülü ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 23/03/2015

Tekerlekli Sandalye Marketi

Tekerlekli Sandalye Marketinde ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 19/01/2015

Tekerlekli Sandalye Model ve Markası Gizlemek

Tekerlekli Sandalye Modeli ve ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 30/10/2014

91. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Tekerlekli Sandalye.com.tr Ail ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 29/10/2014

Veron Akülü Tekerlekli Sandalye

Veron Akülü Tekerlek ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 20/10/2014

Otto Bock Akülü Tekerlekli Sandalye

Otto Bock Akülü Tekerlekli San ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 19/08/2014

Otto Bock Tekerlekli Sandalye

Otto Bock Tekerlekli Sandalye ..
Full Article

Tekerlekli Sandalye Haberler Posted: 19/08/2014
View All News

Teknik Servis Hizmet Şartları

Teknik Servis Hizmet Şartları

- Tekerlekli Sandalye servis işlemleri ( arıza onarım, parça değişimi, yazılım yükleme ve ayarları) olarak sıralanmıştır.

- Bildirim yapılmış olmasına rağmen 20 iş günü içerisinde teslim alınmayan tekerlekli sandalyeden ve her halükarda teslim tarihinden itibaren 90 gün içerisinde teslim alınmayan tekerlekli sandalyeler için firmamız hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

- Servisimizin garanti kapsamında kabul ettiği tekerlekli sandalyelerde yapılacak teknik inceleme sonucunda cihaza önceden yetkisiz kişilerin müdahalesi tespit edilirse tekerlekli sandalye garanti kapsamı dışında kalır ve bu şekilde işlem görür.

- Sıvı temasına maruz kalan tekerlekli sandalye beyni garanti kapsamı dışında bırakır. Sıvı teması tekerlekli sandalye beyinlerinde önceden tespit edilemeyecek zincir arızalara sebebiyet verebilir, bu sebeple sıvı temasına maruz kalmış tekerlekli sandalye servisimiz tarafından onarım garantisi verilmez.

- Ücretli yapılacak onarımlarda, teknik inceleme sonucunda tekerlekli sandalyecinin onarım bedelinin 100 TL+KDV sınırının üstünde olması halinde onarım tekerlekli sandalye sahibinin onayı alınarak yapılacaktır. Onay tarihi tekerlekli sandalye teslim tarihi olarak kabul edilir. Onarım ücreti ödenmediği takdirde cihaz teslimi yapılmaz. Fiyatlarımız döviz endeksli olup tahsilat anında T.C.M.B döviz efektif satış kurları geçerlidir. Teslim tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde teslim alınmayan tekerlekli sandalyede Servis tarafından kur farkından doğan fiyat farkı talep edilebilir.

- Onarım için teslim alınan tekerlekli sandalyenin herhangi bir surette firmanın zilyetliğinde iken yangın, hırsızlık, su basması ve benzeri doğal afetler ve beklenmeyen haller nedeni ile kısmen ve/veya tamamen hasar görmesi halinde firmamızın tazmin yükümlülüğü cihazın sigorta bedeli ile sınırlıdır. Cihaz sahibi bundan başkaca hak ve talepte bulunmayacağını gayrikabilirücu kabul ve taahhüt eder. 12.İşbu sözleşme 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanun kapsamında yürürlüğe konulan Sanayi Mallarının Satış sonrası Hizmetler Tebliğ'den doğan sorumluluk ve yükümlülüklere istinaden akdedilmiştir. Bu sözleşme ile düzenlenmeyen konularda 4077 sayılı yasa ve diğer hükümler uygulanır.

Tekerlekli Sandalye
Tekerlekli Sandalye KargoTekerlekli Sandalye ÖdemeTekerlekli Sandalye Alışveriş